ofirmie

Wąska specjalizacja to nasza moc

Argo – lider w regeneracji przekładni kierowniczych na terenie Częstochowy i województwa śląskiego, swoją działalność rozpoczął w 2004 r. Naszym największym atutem jest fakt, iż wyspecjalizowaliśmy się tylko i wyłącznie w regeneracji przekładni kierowniczych i z dumą możemy stwierdzić, że wiemy na ten temat prawie wszystko.

UWAGA!

Przekonani o wysokiej jakości naszych usług udzielamy rocznej gwarancji z możliwością przedłużenia do dwóch lat, bez limitu kilometrów.

Hurtownie z częściami samochodowymi, sklepy motoryzacyjne oraz warsztaty samochodowe na terenie całego kraju są naszymi partnerami biznesowymi. Jesteśmy także jednym z największych dostawców regenerowanych przekładni na rynek Czech i Słowacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą, nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś.

firma

Oryginalne uszczelnienia

W naszej działalności doskonale wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego podczas regeneracji przekładni kierowniczych inwestujemy w oryginalne uszczelnienia i stosujemy dokładnie takie same komponenty, jakie zastosował producent. Nieustannie stawiamy na jakość, dlatego rezygnujemy z tureckich czy polskich zamienników, wiedząc, że z oryginalnymi uszczelnianiami zregenerowana przekładnia posłuży naszym klientom znacznie dłużej.

uszczelki

Park maszynowy to podstawa naszego sukcesu

Posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy oraz narzędziowy, dzięki któremu możemy sprawnie i solidnie zająć się każdym przypadkiem. Profesjonalne ściągacze, tuleje nabijające, dokładne przyrządy pomiarowe, szlifierki do wałków, tokarki, prasa hydrauliczna, myjka wysokociśnieniowa, tester przekładni to tylko niektóre przykłady naszego wyposażenia.

Ten element, wzbogacony o zespół fachowców jest gwarantem, że uslugi wykonane przez naszą firmę zadowolą nawet bardzo wymagających klientów. Dodatkowo informujemy, że klient nie musi czekać na zregenerowanie wyjętej z samochodu przekładni. W krótkim czasie od złożenia zamówienia otrzymuje naprawiony produkt ze zwrotem zużytego.

maszyny